People

Lucy Vojtová, Ph.D. Lucy Vojtová, Ph.D. Research Group Leader
Phone:+420 54114 9832
Email:Lucy.Vojtova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Lenka Michlovská, Ph.D. Lenka Michlovská, Ph.D. Junior Researcher
Phone:+420 54114 9831
Email:Lenka.Michlovska@ceitec.vutbr.cz
Office:


Jana Brtníková, Ph.D. Jana Brtníková, Ph.D. Junior Researcher
Phone:+420 54114 9830
Email:Jana.Brtnikova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Klára Lysáková Klára Lysáková Student Ph.D.
Email:Klara.Lysakova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Břetislav Lipový, Ph.D. Břetislav Lipový, Ph.D. Student Ph.D.
Email:Bretislav.Lipovy@ceitec.vutbr.cz
Office:
Vysoké učení technické v Brně


Matej Dzurov Matej Dzurov Student Ph.D.
Email:Matej.Dzurov@ceitec.vutbr.cz
Office:


Jana Dorazilová Jana Dorazilová Student Ph.D.
Email:Jana.Dorazilova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Veronika Grézlová Veronika Grézlová Student Ph.D.
Email:Veronika.Grezlova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Kristýna Valová Kristýna Valová Student Ph.D.
Email:Kristyna.Valova@ceitec.vutbr.cz
Office:


Pavel Janál Pavel Janál Technician in scientific research
Phone:+420 54114 9826
Email:Pavel.Janal@ceitec.vutbr.cz
Office:


Katarína Kacvinská Katarína Kacvinská Student Ph.D.
Email:Katarina.Kacvinska@ceitec.vutbr.cz
Office:
Vysoké učení technické v Brně - CEITEC VUT


Veronika Pavliňáková Veronika Pavliňáková, Ph.D. researcher
Email:Veronika.svachova@ceitec.vutbr.cz
Office:
Vysoké učení technické v Brně - CEITEC VUT


Johana Muchová Johana Muchová Student Ph.D.
Email:Johana.Babrnakova@ceitec.vutbr.cz
Office: